مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

کانتور چهره چهارگوش


کانتور چهره چهارگوش

 

هایلایت

پس از اینکه رخ خویش را با کرم پودر مهیا کردید می بایست نصیب‌های هایلایت را معلوم نمایید. از میانه پیشانی آغاز نمائید و به سمت راس زنخدان بروید. برای اتصال این دو نصیب، یک خط کوچک فی مابین بینی‌تان بکشید. دقیقا از مجرای اشکی استارت نمائید، نصیب‌های پای دیده را هایلایت نمائید و دو صورت V تولید نمایید. کناره‌های بیرونی دهن را نیز هایلایت نمایید.

کانسیلر چیست

کانتور

درخصوص تعیین رنگ برای کانتور فیس چهار گوش، خاکستری سرد و خاکستری متمایل به قهوه‌ای مطلوب‌ترین میباشد زیرا تقلیدی از سایه‌های طبیعی میباشد. روی خط فک را سایه بزنید، ذیل استخوان سیرتکامل و طرفین بینی را هم سایه بزنید.

یکپارچه کردن

ترفندی که می بایست بکار ببرید این میباشد که اولیه هایلایت‌ها را یک دست نمائید و آن گاه کانتور را وارد هایلایت و یکپارچه فرمائید. برس را به آرامی فشار بدهید و تیره پر‌نور‌ها را ادغام فرمائید.

ثبت کردن

برای فیکس کردن کانتور، از یه خرده پودر استعمال نمائید. با یک برس پهناور، پودر را تمامی جا پخش فرمایید. میتوانید برای گرم‌‌خیس کردن جلوه‌ی فیس‌تان از ترکیبی از برنزه و هلویی استعمال فرمائید. حال تفاوت را تماشا فرمایید!

کانتور فیس بیضی صورت

 

هایلایت

پوست‌تان را با مرطوب کننده و کرم پودر فراهم فرمائید. روی پیشانی به طور نسبتاً دایره مانند هایلایت نمایید و به سمت بینی بیایید. زنخدان، کناره‌های بیرونی دهن و پای چشمها و استخوان سیرتکامل‌ها را نیز هایلایت نمائید.

کانتور

از سایه‌ی خنثی برای کانتورینگ به کارگیری فرمائید. با نصیب کناره‌ی نوک برس‌تان، تحت استخوان‌های سیرتکامل را سایه بزنید. آن گاه نصیب بیرونی پیشانی، طرفین بینی و خط فک را کانتور نمائید.

یک پارچه کردن

از کناره‌ی داخلی دیده استارت نمایید، هایلایت را از راءس به سمت خارج پخش و یکپارچه فرمایید و کانتور را از سمت خارج به باطن.

ثبت کردن

از پودر مات برای فیکس کردن میکاپ به کار گیری فرمایید. از راس چهره استارت نمایید و به آرامی پیش بروید. سود جالب میباشد!

کانتور چهره الماس صورت

 

برای چهره الماس صورت، نصیب‌های تحت استخوان سیرتکامل را کانتور فرمایید. از کنار گوش آغاز کرده و در میانه سیرتکامل، کانتورینگ را تمام فرمائید. نصیب‌های تحت دیده، اواسط پیشانی و اواسط زنخدان را هایلایت فرمایید تا این نصیب‌ها که به صورت طبیعی باریک میباشند، پهن‌خیس جلوه بدهید.

کانتور فیس مستطیلی

در شرایطی که چهره مستطیل صورت دارید تمرکز خویش را روی کانتورینگ طرفین پیشانی بگذارید تا خط پرورش موهای‌تان کوتاه‌خیس به لحاظ رسد. پایین استخوان فک و نصیب زیر استخوان سیرتکامل را کانتور فرمایید؛ از گوش‌ها استارت کرده و عمل را در میانه سیرتکامل‌ها تمام نمایید. نصیب‌های ذیل دیده، کنار استخوان ابرو و میانه زنخدان را نیز هایلایت نمایید.

نکات و ترفندهای کانتورینگ

ممکن میباشد کانتور رخ در بالا دشوار به حیث رسد البته در شرایطی‌که به تمرین کردن ادامه دهید بالاخره به مهارت لازم خواهید رسید. پیرو بایدها و نبایدهایی در باب کانتورینگ چهره ارائه میدهیم تا حس نکنید سرگردان گردیده‌اید.

. پیش از هر چیزی خیلی مهم میباشد که کانتور متناسب با فرم فیس خویش را گزینش فرمائید تا طبیعی به حیث رسد.

. برای ابزار کانتورینگ از هر رنگی که خیلی سرخ یا این که نارنجی رنگ میباشد اجتناب نمائید.

. برای کانتور بینی می توانید از نوار کاغذی استعمال نمایید تا خطی که می کشید صاف دربیاید. طرفین بینی دو خط بکشید و این فعالیت را از کناره‌ی داخلی استخوان ابرو استارت کرده و در نوک بینی صورت U مانند تولید فرمایید.

. از برس‌های مطلوب به کارگیری نمائید.

حال دیگر تمام اصول کانتور رخ را میدانید، وقت آن میباشد که آنان‌را بکار ببرید و تمرین را آغاز نمایید. برای جدید امور فقط پیشنهاد‌ی ما این میباشد که یک کیت کانتورینگ برای خویش تنظیم نمائید تا هر چه را که نیاز دارید داشته باشید. پالت کانتورینگ برای تمام اشخاص بات هر جایگاه از مهارت مطلوب میباشد؛ از مبتدی و تازه کار گرفته تا رشته‌ای.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۸:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طرز به کار گیری از کانسیلر به دور دیده به طوری که پوست آن چروک نشود؟


طرز به کار گیری از کانسیلر به دور دیده به طوری که پوست آن چروک نشود؟
طریق استعمال از کانسیلر یه خرده پیچیده میباشد. به شکلی که در‌حالتی که آن را صحیح انجام ندهید، ممکن میباشد پوست به دور دیده شما در گیر جراحت‌دیدگی شود. به همین مراد در حالتی که قصد استعمال از کانسیلر را دارید، می بایست گام به گام فرایند تحت را طی فرمایید:

 کانسیلر چیست

محافظت رطوبت پوست پایین دیده
حتما این قضیه بر کسی پوشیده وجود ندارد که مهم ترین استدلال جوانی، شادابی و تازگی پوست هر انسانی رطوبت آن میباشد. در شرایطی‌که رطوبت پوست خویش را به خیر و خوبی نگهداری فرمایید، دیگر لازم وجود ندارد نگران پیری پوست خودتان باشید. کانسیلر یک پوشش سنگین به شمار میاید که به پوست لطیف پایین دیده فشار می آورد. در سود وقتی که از کانسیلر استعمال می کنید، می بایست مراقب نگهداری رطوبت پوست ذیل دیده خویش باشید.

بدین مراد با دقت به فصل می بایست از کرم‌های منحصر به دور دیده به کار گیری کنید. کرم‌هایی مختلفی درون بازار می‌باشند که می توانید آنان‌را تهیه و تنظیم فرمائید. بهتر میباشد در فصل‌های سرد و مرطوب دستکم یک توشه از کرم به دور دیده پیش از خواب به کارگیری نمائید.

در فصول گرم سال نیز کرم‌های به دور دیده مرطوب کننده و آب‌رسان آیتم قابل قبولی برای استعمال شما خواهند بود. در فصل‌های گرم و کم آب برای مراقبت رطوبت پوست پایین دیده خویش بایستی هر شب پیشین از خواب و صبح‌ها به محض بیدار شدن از کرم‌های به دور دیده به کارگیری فرمایید.

علاوه بر این فرایند دائمی که بایستی تبدیل به روتین معاش شما شود، 15 دقیقه گذشته از پیرایش و به کار گیری از کانسیلر، بی تردید می بایست از به عبارتی کرم‌های بدور دیده استعمال فرمائید. تماما کرم را به دور چشمتان ماساژ داده تا جذب پوست شما شود. حال پوست بدور دیده شما برای کنسیلر مهیا شده‌است.


قرار دادن لایه ظرافت از کانسیلر
برخلاف چیزی که در یقین عوام مردم موجود هست، به هیچ عنوان لازم وجود ندارد تا لایه ضخیمی از کانسیلر را روی پوست ذیل دیده قرار دهید. این یک اعتقادوباور خطا در طرز استعمال از کانسیلر بوده و سبب ساز میشود تا پوست شما کارکشته به تنفس نباشد.

قرار وجود ندارد که تا کانسیلر را طول جوش‌های فیس خویش بالا بیاورید. در صورتی چنین کاری را انجام دهید هم مجال تنفس را از پوست خویش می گیرید و هم اینکه پیرایش شما ظاهری غیر طبیعی به خویش می گیرد.

بهتر میباشد به جای قرار دادن یک لایه قطور از کانسیلر، یک مارک مطلوب مثل کانسیلر کالیستا را تعیین فرمائید. کانسیلر کالیستا به طور کامل سبک بوده و پوشش‌دهی بسیار خیر داراست. تنوع این مارک بسیار بالا بوده و میتوانید رنگ‌های مختلفی را تعیین کنید که با پوست شما سازگار میباشند.

به طور کلی قصد اشخاصی که از کانسیلر به کارگیری می‌نمایند یا این که پوشاندن لکوپیس‌های تحت دیده میباشد و یا این که اینکه می خواهند سیاهی تحت دیده خویش را پنهان کنند. در حالتی‌که وضعیت نخستین مشتمل بر درحال حاضر شما می‌گردد، می بایست از کانسیلری استعمال کنید که دو جایگاه از کرم پودر شما پر‌نور‌خیس باشد.

از طرف دیگر در صورتیکه سیاهی ذیل دیده شما‌را آزار میدهد، بایستی از کانسیلری با رنگ گرم‌خیس از کرم‌پودر خویش به کار گیری فرمایید. تم رنگی صورتی پر‌نور یا این که به عبارتی گلبهی می تواند مورد قابل قبولی برای پوشاندن سیاهی به دور دیده باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۵:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه‌گونه آسیب های پوست را با کانسیلر بپوشانیم؟


چه طور کانسیلر را به تحت دیده ها بزنیم؟

از‌آنجا که حریم دیده پوستی نازک و بسیار حساس دارااست، بایستی محتاطانه با آن خوی نمایید. بهتر میباشد که برای پخش کردن کانسیلر بدین نواحی از براش های کانسیلر یاری بگیرید. اما پیشین از زدن کانسیلر، به حریم دیده تان کرم بدور دیده بزنید. یکسری دقیقه حوصله نمائید، بعداز این که تماما روی پوست تان گردهمایی، کانسیلر را به آن بیشتر نمایید. شما می بایست آن را به طور Vشکل بزنید. به این مفهوم که کانسیلر را از تحت دیده تان مقدمه فرمایید و آن را به صورت مثلثی تا ذیل دیده تان پخش نمایید.

کانسیلر چیست

زیرا پوست حوزه‌ بدور دیده زیاد جنبش میکند بهتر میباشد از به کار گیری بیش تر از حد از کانسیلر بپرهیزید. به جای این فعالیت از یک کانسیلر مایع یا این که کرمی سبک به کارگیری نمائید. یا این که حتی می‌توانید از کانسیلرهایی که فقط برای حوزه‌ بدور دیده درنظرگرفته شده اند یاری بگیرید.

چه‌گونه آسیب های پوست را با کانسیلر بپوشانیم؟

شاید تصور کنید که جراحت های پوستی را می اقتدار با پیرایش مخفی کرد ولی اینگونه وجود ندارد. در واقع در صورتیکه شما روی جراحت های فیس تان کرم پودر یا این که رژ سیرتکامل بزنید، آن‌ها اضافه به دیده می‌آیند. برای این خواسته بایستی از کانسیلر به کار گیری فرمایید. پیشین از این که پیرایش تان را مقدمه نمائید، از پرایمر برای قابل انعطاف کردن پوست تان یاری بگیرید. آن گاه کانسیلری به رنگ مات را بردارید و به روی آن بزنید تا تماما محل آسیب تان را بپوشاند.

برای اینکه پیرایش شما ماندگاری بیشتری داشته باشد و به اصطلاح ماسیده نشود، بایستی مدام پودر فیس یا این که فیکساتور را در آخری مرحله آرایش و پیرایش خویش استعمال فرمائید.

اشتباهاتی که نباید مرتکب گردید:

برای پخش کردن کانسیلر، براش را به نرمی روی پوست تان بکشید. از زدن ضربات سفت دوری کنید.
از کانسیلر به مقدار نیازتان به کارگیری فرمائید. افراط در کانسیلر خیر صرفا معایب پوست شمارا نمی پوشاند، بلکه تاثیر منفی بر زیبایی تان نیز میگذارد.
کانسیلر را بعد از کرم پودر به طور تان بزنید.
کانسیلرهای پودری از این جهت که نمی ماسند، دوام بیشتری روی پوست تان خواهند داشت.
از کانسیلرهایی که به رنگ پوست تان نمی آیند، به شدت دوری کنید.
برای پخش کردن آن به جای دست از براش های کانسیلر به کار گیری فرمائید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۸:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فراگیری گزینش کانسیلر به دور دیده مطلوب


کانسیلر بدور دیده را می بایست با اعتنا متعددی گزینش کرد به این دلیل‌که رابطه قربت با دیده دارااست و در‌حالتی که از کانسیلر بدور دیده تقلبی بهره برد عارضه ها جبران ناپذیری به‌دنبال داراست. گهر درین بخش یادگرفتن تعیین کانسیلر به دور دیده مطلوب را شرح میدهد.

 کانسیلر چیست

فراگیری گزینش کانسیلر به دور دیده مطلوب
کانسیلر رنگ زرد:این بدن رنگ برای هر پوستی مطلوب میباشد. این کانسیلرها لکه‌های تیره را محو مینماید. در شرایطی که می خواهید تیرگی حریم دیده خویش را بپوشانید از کانسیلر زرد رنگ به کار گیری نمائید.

کانسیلر نارنجی رنگ:برای اشخاص سبزه این کانسیلر بسیار مطلوب میباشد. هنگام خرید آن را در نزدیکی دهن آزمایش نمایید.

کانسیلر سبز:این کانسیلر برای خنثی کردن بدن قرمز‌رنگ پوست میباشد. در شرایطی‌که دارنده لکه‌های قرمز‌رنگ مامان زادی میباشید یا این که می خواهید جوش‌های خویش را بپوشانید این کانسیلر منحصر شماست.

کانسیلر بنفش:آری کانسیلر بنفش نیز موجود هست. افرادی که پوست صورتشان مایل به زرد رنگ میباشد می توانند از این متاع به کارگیری نمایند. لکه‌های کبودی روی چهره به طور کاملً با این کانسیلر محو خواهد شد.

برنا‌خیس گردید
در حالتی‌که دنبال محصولی میگردید که به آسانی تمام عیب و ایرادهای به دور دیده از جای آسیب و جوش تا تیرگی و چروک‌های حریم دیده را در یکسری ثانیه پوشش ‌دهد و کیفیت و پوشش‌دهی خیر و خوبی داشته باشد و فاقد چربی و اما سبک باشد، ما به شما کلینیک را سفارش می کنیم. این کانسیلر لطیف پوست بدور و کناره دیده همینطور کناره‌های بینی را پر‌نور و تمام خطوط نازک چین و چروک را محو و کمرنگ مینماید.

این کالا با تست‌های گوناگون گزینه تایید متخصصان دیده میباشد و هیچ خطری برای دیده‌ها نخواهد داشت؛ بدین ترتیب شما با هر دسته پوستی میتوانید از آن به کارگیری نمائید. به کار گیری مجدد در روز و تجدید آن هم هیچ مشکلی برای پوست شما ساخت نمی‌نماید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۹:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پاک کردن ابروها به امداد کانسیلر


پاک کردن ابروها به امداد کانسیلر
با استعمال از کانسیلر ابروان خویش را پاک خیس و پر رنگ‌خیس نشان دهید. در‌حالتی که می خواهید ابروهای قشنگ‌تری داشته باشید، از کانسیلری که رنگش یک رتبه پر‌نور‌خیس از پوست‌تان میباشد، امداد بگیرید و در صدر و تحت ابرو‌های خویش اعمال فرمائید.

 کانسیلر چیست

ثبت رژ لب به امداد کانسیلر
نخست کلیه‌ی لب خویش را با کانسیلـر بپوشانید بعد از آن با استعمال از یک خط لب به وسیع یا این که تحقیرکردن لب بپردازید.

 

معرفی کانسیلرهای دوست داستنی از برندهای آرایشی
کانسیلر نارس
کانسـیلر نارس پوشش دهندگی خیر و خوبی داراست و تحت عنوان یکی‌از شایسته ترین پوشش دهنده­‌های قرمزی پوست شناخته شده‌است. از این کانسیلـر می‌­توانید برای به دور دیده، نقاط تیره روی پوست نیز به کار گیری فرمایید. این فرآورده مطلوب اشخاصی میباشد که می­‌خواهند از کانسیلـری کاربر که بر روی پوست اثبات می‌­ماند.

 

کانسیلر استودیو فینیش مک
این فرآورده از مارک مک مقاوم در قبال آب، فارغ از عطر و ضد آلرژی میباشد. این جنس ادغام یگانه و تنوع رنگی بالایی داراست. در پباده سازی این کالا ۸ جور رنگ پوست در حیث گرفته شده‌است و طیف گسترده‌ای از پوست‌های خیلی تیره تا پر‌نور را پوشش خواهد بخشید. درکنار تمام این ویژگی‌ها، این کانسیلر دارنده SPF قابل قبولی میباشد که از پوست در قبال اشعه‌های مضر خورشید نگهداری می نماید.

 

کانسیلر میبلین ایج ریوایند
این کانسـیلر خیر صرفا اشتباهات پوستی را پوشش میدهد بلکه اثر ها ارتقاء سن مثل چروک‌های ریز به دور دیده را هم بهبود میبخشد. بافت کرمی این متاع رینگ‌های سیاه به دور دیده را به خیر می‌پوشاند و آرایشی بی‌نقص و خوشگل را برای شما آماده خواهد کرد.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۸:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شناخت با شیوه استعمال از کانسیلر


کانسیلز یکی وسیله های آرایشی میباشد که از آن می قدرت استعمال های باصرفه تری کرد، به آئین مراد پرشین او درین بخش مطالبی درباره‌ی به کار گیری های هوشمندانه تری از کانسیلر ارائه نموده است.

کانسیلر چیست
کانسیلر یکی اثاثیه آرایشی با قابلیت و امکان بالای پوششی میباشد که از آن به مراد پوشاندن عیوب پوستی هم زیرا جای جوش ها، لک های پوستی، گودال دیده ها و … استعمال میشود. کانسیلرها در اشکال و صورت های متعدد ساخت میگردد که هرکدام از آنان برای نیاز خاصی ساخته و پباده سازی گردیده اند. در همین راستا بخش منحصر به فرد زیبایی و آرایش و پیرایش پرشین او پیرو ی مقاله شیوه به کارگیری از کانسیلر به طور هوشمندانه خیس را ارائه کرده میباشد.

شناخت با شیوه استعمال از کانسیلر
پرشین او: به‌دنبال مقاله قبل در رابطه طرز استعمال هوشمندانه خیس از کانسیلرها (پوشاننده ها) ، در ذیل نکات بیشتری برای استعمال بهتر از آنان‌را توصیه می‌دهیم:

۱٫ چشمان پف آلود را با مقداری ، کرم دیده، هایلایتر و کانسیلر بپوشانید.


شیوه به کارگیری از کانسیلر برای پوشاندن پف دیده ها
به نقل از پرشین او این تولیدات را در پشت دست خویش ترکیب کرده و آن‌گاه آن را پایین دیده، خارج گیجگاه و بالای استخوان ابرو، برای پر‌نور کردن محدوده و پوشاندن پف ها بزنید.

۲٫ بعداز زدن کانسیلر، با یک دستمال کاغذی نازک حریم دیده را تمیز نمائید تا باطن شیارهای پلک نرود.


نحوه استعمال از کانسیلر برای تزکیه حریم دیده
در صورتی تصور می‌کنید کانسیلر شما روی خطوطی از فیس به طور کامل مشخص و معلوم و بیرون از پیرایش طبیعی به حیث می‌رسد با لایه ظرافت از دستمال کاغذی (بهتر میباشد لایه ای از آن جداگانه نمایید) کرم های بیش تر روی پوست را تمیز نمایید.

۳٫ تیز کردن نوک خط دیده گربه ای و پوشاندن هرگونه نادرست در کشیدن خط دیده با آغشته کردن یک قلموی زاویه دار به کانسیلر


نحوه به کار گیری از کانسیلر برای تزکیه خطاها کشیدن خط دیده
این عمل بسیار معمولی خیس از تزکیه بدون نقص آن و استارت مجدد کشیدن خط میباشد.

۴٫ برای تولید روئت کرد بصری لب های قلوه ای بخش میانی لب را با کانسیلر پر‌نور لبریز نمایید


نحوه به کار گیری از کانسیلر برای قلوه ای نشان دادن لب ها
کانسیلر را به اواسط لب ها بزنید و بعد با گرمای نوک انگشتانتان ، آن را ادغام نمایید و درانتها از یک برق لب به رنگ تن استعمال فرمایید.

۵٫ مجدد کشیدن صورت لب ها با پوشاندن کل حوزه‌ لب با کانسیلر و آن گاه کشیدن خط لب صحیح از خارج خط طبیعی لب

میتوانید برای جلوه ای مات، با قلم باطن لب را پرکنید و آن‌گاه در پایان برق لب بزنید.

نحوه به کار گیری از کانسیلر برای پر‌نور کردن کناره های ابرو
۶٫ کشیدن خطی از کانسیلر پر‌نور خیس از پوست، ذیل و بالای ابرو برای معلوم کردن بیش تر ابروها


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۸:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چطور رنگ مطلوب کانسیلر را گزینش کنیم؟


نکته طلایی:

در حالتی که پوست شما کم آب میباشد، از یک مرطوب کننده به کارگیری نمائید. زیرا پوست شما هم نیاز به آبرسانی و هم نیاز به چربی داراست.

کانسیلر چیست

چنانچه پوست شما چرب میباشد، از یک آبرسان به کار گیری فرمائید. زیرا تنها پوست شما به آبرسانی احتیاج داراست.

مرطوب کننده یا این که آبرسان را بصورت دایره ای روی رخ خویش پخش فرمایید تا تماما جذب پوست شما شود.

پوست بی نقص با پرایمر
در شرایطی که می‌خواهید یک آرایش و پیرایش ماهر خیس داشته باشید بهتر میباشد از پرایمر به کارگیری نمائید.ولی به کارگیری از پرایمر ازروی میل میباشد البته چنانچه پوست شما دریچه های گشوده داراست میتوانید با به کارگیری از پرایمر دریچه‌های پوستتان را بپوشانید همینطور پرایمر به دوام و ماندگاری میکاپ‌تان امداد می نماید.پرایمر ها اشکال گوناگونی دارا‌هستند که میتوانید برای مطالعه اینجا کلیک نمایید.

کرم به دور دیده فراموش نشود
بی تردید پیشین از به کارگیری از کانسیلر کرم بدور دیده مطلوب با سن خویش را بصورت دایره‌ای روی استخوان سیرتکامل بزنید.

هم اکنون که پوستتان مهیا شد و بایستی عملیات اصلی میکاپ که به عبارتی کانسیلر زدن میباشد را استارت کنیم.

شاید بدین مقاله عشق داشته باشید: یادگرفتن گام به قرم به کار گیری از کانسیلر به شیوه میکاپ‌آرتیست‌های فن‌ای

چطور رنگ مطلوب کانسیلر را گزینش کنیم؟
احتمالا شما هم دقت کردید تیرگی پایین دیده اشخاص متفاوت، مختلف میباشد. برخی‌ها از بنفش بودن ذیل دیده سختی می برند. برخی پایین چشمشان بنفش متمایل به آبی‌رنگ میباشد. بعضا هم صورتی یا این که قرمز رنگ. پس قبلی از استارت به عمل یک آینه بردارید و به توجه رینگ‌ی به دور دیده خویش را باز‌بینی نمایید. برای هریک از این رنگ‌ها بهتر میباشد رنگ مطلوب کالرکارکتور گزینش نمائید.

در‌صورتی‌که پایین چشمتان بنفش میباشد بهتر میباشد از کالرکارکتور زردرنگ یا این که نخودی به کارگیری نمایید.

در حالتی که تحت چشمتان قرمز رنگ یا این که صورتی میباشد، بهتر میباشد از کالرکارکتور سبز به کار گیری نمایید.

در صورتیکه پایین چشمتان آبی‌رنگ یا این که بنفش متمایل به آبی‌رنگ میباشد، بهتر میباشد از کالرکارکتور نارنجی رنگ یا این که هلویی استعمال نمائید.

در شرایطی که تحت چشمتان خیلی تیره میباشد، بهتر میباشد از کالرکارکتور قرمز رنگ به کارگیری نمائید.

چطور از کانسیلر برای از میان بردن تیرگی ذیل دیده به کارگیری کنیم؟
اولیه کانسیلر نارنجی رنگ یا این که قرمز‌رنگ را بزنید:
هم اکنون که می‌دانید کدام رنگ می بایست به کار گیری فرمائید، کانسیلر را بصورت نقطه‌ای تنها و صرفا روی رینگ‌ی به دور دیده بزنید و با یک براش بخوبی محو نمائید.

نکته طلایی: کالرکارکتور را بیش تر از حد استعمال نکنید زیرا فید (محو) کردن آن صحبت می شود.

دیده‌هایتان را دیدنی‌خیس فرمایید:

از یک کانسیلر تا دو رتبه پر‌نور‌خیس از پوست چهره خویش را بصورت مثلثی پایین دیده بزنید و به طور کامل با براش محو فرمایید. با این‌فعالیت سیرتکامل‌هایتان پر رنگ‎‌خیس و دیده‌هایتان جالب‌خیس می‌گردد.

نکته طلایی: دو نادرست رایج در خصوص تعیین کانسیلر برای ذیل دیده که سبب می شود ذیل دیده خاکستر شود:

گزینش کانسیلر بیش تر از دو سکو پر‌نور‌خیس از رنگ پوستتان
گزینش کانسیلر با طیف رنگی سپید و شیری. کانسیلر را با بدن رنگ نخودی تعیین نمائید.
سوم فیض عمل را ثبت فرمائید.
از یک پودر بیک پاره ای پایین دیده بزنید تا هم خطوط تحت دیده‌تان مالامال شود و هم کانسیلر پایین دیده اثبات بماند.

هشدار:

به محض اینکه به منزل برگشتید، آرایش و پیرایش را منزه فرمائید. خصوصا میکاپ تحت دیده. زیرا پوست ذیل دیده بسیار حساس میباشد و خیلی زود جراحت می‌بیند.

امیدوارم که از این فراگیری هم به کار گیری‌ی کافی ببرید. یادتان باشد مدام می توانید روی ما اکانت نمائید پس شک وتردید نکنید و سوال های خویش را بپرسید تا در اسرع وقت به شما جواب بدهیم.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پوشاندن سیاهی پایین دیده از کانسیلر نارنجی


این‌شیوه به خصوص در روزهایی که خواب کافی نداشته اید عالی میباشد، به دلیل آنکه ظاهرطبیعی داشته و به لحاظ میرسد چشمانتان استراحت کافی داشته میباشد.

7. برای پوشاندن سیاهی پایین دیده از کانسیلر نارنجی رنگ یا این که هلویی رنگ با نوک انگشت رینگ پایین دیده بزنید.

انگشت رینگ ضعیف ترین انگشت میباشد و واحد سنجش فشار قابل قبولی را برای ادغام کانسیلر استعمال می‌نماید، سوای آنکه زیاد پوست حساس منطقه دیده را بکشد. رنگ کانسیلر نارنجی رنگ یا این که هلویی نیز سایه رنگ های آبی‌رنگ پایین سیاهی دیده را می پوشاند که می بایست در روی آن از کرمی همرنگ پوست استفاده نمود.

8. گونه های کانسیلر با رنگ های متفاوت را بشناسید، به دلیل آن که هر کدام از آنان یک نقص‌ مختص را تصحیح می‌نماید.

کانسیلرهایی با بدن رنگ هلویی نقاط آبی رنگ (نظیر سیاهی پایین دیده) و یا این که کبودی را می پوشاند، کانسیلر سبز برای پوشاندن لک های قرمز‌رنگ و کانسیلرهایی که به زردرنگ شباهت دارااست نسبتاً همه ناصافی های روی سطح پوست را می پوشاند و رنگ پوست را یک پارچه می نماید.

9. با آغشته کردن نوک نازک یک خودکار به پاره ای کانسیلر و زدن آن بدور لب، از پخش شدن رژلب به خارج دوری کرده و در عین هم اکنون رژلب ظاهری به مراتب صاف خیس و بهتر خواهد داشت.

شما به حقیقت از اینکه خطوط لبتان چقدر معلوم خیس و صاف خیس نمایش داده می شود حیرت زده خواهید شد.

کانسیلر چیست
مروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن فضای مجازی بخش اعظمی از دوستداران آرایش و پیرایش و زیبایی در سراسر عالم وجود دارا هستند که دوست دارا هستند به طور آنلاین سفارش های فردی خویش را به بقیه افراد یادگرفتن دهند. درحالیکه بخش اعظمی از آن ها هنرمندان با استعدادی میباشند ولی بعضا نیز ممکن میباشد پیشنهاد های غلطی را به ما ارائه دهند یا این که برخی از این یادگرفتن ها چندان ظریف نباشد. بدین ترتیب ما از چندین متخصص امداد گرفته ایم که حقیقت های آرایشی را از مشکلات غیروابسته نمایند و باورهای اشتباه آرایشی را که در ذهن ما صورت گرفته اند منزه کنند.

یادگرفتن پیرایش در منزل :
اینجا 10 تا از باورهای اشتباه آرایشی را با هم باز بینی میکنیم و به شما طرز درست آرایش و پیرایش در منزل را یادگرفتن می‌دهیم :


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۶:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویتامین E یک آنتی اکسیدان فوق العاده


ویتامین ای

ویتامین E یک آنتی اکسیدان فوق العاده میباشد و برای جوانسازی و از دربین بردن لکه های پوست. ویتامین E را با مقداری روغن کرچک ترکیب نمائید ادغام را روی لکه های پوست بگذارید و به بازه زمانی 20 دقیقه حوصله فرمایید آن‌گاه می‌توانید رخ را با آب ولرم بشویید.یادتان باشد در کنار این موردها مدام ته باقی‌مانده لیمو ترش و گوجه خارجی و پوست موزی که تیره نشده باشد و نو باشد را به صورتتان و جاهای تیره بدنتان بمالید. اینها به تنهایی در از میان بردن لک های رخ بسیار و تن بسیار اثرگذار اند این فعالیت را بکنید مشاهده کنید چقدر موثرتر از مواد آرایشی لاکچری میباشد.

کانسیلر چیست

تخم ترب

تخم ترب را در سرکه خیس کرده و بعد از سپری شد 24 ساعت آنرا برروی لکه های سیاه پوست قرار دهید. این کار را هر روز تکرار نموده تا لکه ها به‌تدریج بهبودی نتایج نمایند. مقداری سیر را پوست کنده و آنرا با رنده ریز کنید و با عسل ترکیب نموده، ترکیب نتایج را جهت بهبودی لکه های سیاه پوست آیتم به کارگیری قرار دهید و به بازه زمانی 30 دقیقه بر روی لکه ها قرار داده و بعداز آن با آب ولرم بشویید. این فعالیت را یک روز درمیان تکرار می کنید. دانه کنجد را له نموده و به دوران 3 روز در مقدار اندکی آب خیس کنید و پس از سپری شد این زمان، این ترکیب را بر روی پوست بمالید، این ماسک هم منجر از بین رفتن لکه های سیاه می شود و هم قابل انعطاف کننده پوست میباشد.

گل زنبق سفید

گل زنبق سفید را خرد کرده و در یک شیشه سفید می ریزید و به آن مقداری روغن زیتون طبیعی نو بیشتر نمایید، راز شیشه را بسته و به دوران دو روز در مقابل آفتاب قرار دهید و آنگاه آنرا صاف کرده و بر روی لکه های سیاه فیس خویش بمالید. (این روغن برای سوختگی و آفتاب زدگی نیز مفید می باشد)مقداری پونه را له کرده، در‌حالتی که آنرا به طور ضماد در محل لکه های سیاه پوست قرار دهید، اثر شفابخش داراست. روغن کرچک، لکه های سیاه پوست و همچنین زگیل و کبودی پوست را برطرف می نماید.

شیر

شیر در از بین بردن لکه ها و دانه های سرسیاه بسیار مفید می باشد ، گذشته از استعمال از شیر، باید پوست را با آب گرم بشویید و برای اثرگذاری بهتر، می اقتدار شیر را با عصاره بابونه یا بومادران ترکیب نموده و آنگاه بهره مند شد.

لیموترش

به کارگیری از لیموترش به تنهایی یا هم پا با گلاب با سفیده تخم مرغ ماسک خوبی در از بین بردن و بیرون کشیدن دانه های سرسیاه پوست می باشد و بعد از به کار گیری از این ماسک باید پوست را با آب نیمه گرم شست و شو اعطا کرد. جو دو راز را بپزید و با بادام کوبیده ادغام کنید تا به صورت خمیر درآید. این خمیر را به بازه زمانی 15 دقیقه بر روی پوست خویش قرار دهید. این ماسک در از بین بردن دانه های سرسیاه پوست بسیار مفید می باشد. عسل، افزون بر تقویت پوست و شفابخشی، تمیز کننده خوبی میباشد، یک قاشق غذاخوری عسل را بر روی حرارت ملایم، رقیق سازید و بر روی دانه های سرسیاه پوست بمالید و اثر آن به وضوح مراعات نمایید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۰:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خرید کانسیلر | راهنمای تعیین و خرید کانسیلر مطلوب پوست


خرید کانسیلر | راهنمای تعیین و خرید کانسیلر مطلوب پوست
استعمال از یک کانسیلر کیفیت عالی تمام عیب ها و نواقص پوستتان را می پوشاند و به پوست شما طراوت و درخشندگی میدهد. امروزه، آیتم های متعددی برای گزینش و خرید کانسیلر موجود هست، تعیین یک جنس صحیح و مطلوب قادر است فعالیت دشواری باشد و شاید یک دسته زرنگی به اکانت بیاید. خاطر بگیرید که چه گونه، چه رنگ و چه سایه ای از کانسیلر مطلوب شماست، مطمئن گردید که با به کارگیری از آن کانسیلر پوست شما حقیقتا زیباتر به لحاظ می رسد.

 کانسیلر چیست

کانسیلر چه میباشد ؟
کانسیلر ها چیز خیره کننده و غریبی نیستند در واقع به عبارتی فونداسیون (کرم پودر ) فشرده می باشند و هدفشان این میباشد که هر عیب و نقصی که شما دوست دارید در چهره چشم نشود را بپوشانند ، مثل چاله ذیل دیده ، لکه و جوش و آکنه و غیره . شاید بگویید این فعالیت را به عبارتی کرم پودر و پنکیک انجام می‌دهند. صراحت دارد. کانسیلر برای بدون نقص کردن فعالیت فونداسیون میباشد و برای یک پیرایش کامل می‌توانید از آن به کارگیری فرمائید.

گزینش و خرید کانسیلر مطلوب
در پی ما به شما برای گزینش و خرید یک کانسیلر که هم از دید گونه هم رنگ مطلوب پوست شما باشد امداد می‌کنیم. با ما یار و همدم باشید.

 

نحوه اولیه – تعیین جور مطلوب کانسیلر
۱ – کانسیلر مایع
در حالتی‌که پوست چربی دارید و میخواهید یک لایه پر‌نور شود از کانسیلر مایع استعمال نمائید.

دوست دارید که از مسدود شدن منافذ پوستتان دوری نمائید. وقتی که شما پوست چرب را با کرم یا این که کانسیلر می مالید این رخداد می افتد. ضخامت کانسیلرهای مایع آن‌ها‌را برای پوست های چرب مطلوب کرده، البته پوشانندگی پر‌نور تری را تولید می نماید.

 

۲ – کانسیلر عطری
در صورتی‌که پوست چربی دارید و دوست دارید که پوشانندگی بیشتری داشته باشد از کانسیلرهای عطری به کارگیری نمائید.

برخلاف کرم و تولیدها چسبنده کانسیلرهای عطری منافذ را لبریز نمیکنند. وقتی که پوست چربی دارید، یافت کردن چنین محصولی عمل مهمی میباشد، از آنجایی که منافذ پرشده نقص ها و عیب هایتان را بیش تر نشان می‌دهد. به خیال و خاطر بافت بی نیاز این جور، چنانچه به پوشانندگی کارکشته تری احتیاج دارید، کانسلیرهای عطری شایسته ترین تعیین برای شما هستند.

در صورتیکه پوست معمولی دارید، می‌توانید از هر کانسیلری به کار گیری نمایید فارغ از اینکه نگران چیزی باشید.


برچسب: کانسیلر چیست،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۵:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)